Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz

• 7 months ago
Elana Toruń i Zawisza Bydgoszcz spotkały się w derbowym meczu na inaugurację wiosny trzecioligowych rozgrywek. Górą żółto-niebiescy!

Category

🥇
Sports
Transcript
00:00 [MUZYKA]
00:02 [KRZYKI]
00:04 Połączenie derbów i pierwszego meczu, bym powiedział, bo zawsze i derby i pierwszy mecz to są inne mecze, to są właśnie mecze walki, trochę większa presja,
00:20 trochę właśnie ten mental jest kluczowy i to było po nas widać na pewno na początku, byliśmy dosyć nisko ustawieni, brakowało momentów wyjścia do góry,
00:29 ale w przerwie gdzieś tam trochę dotrwaliśmy do przerwy, widzieliśmy też, że od tej 30 minuty już było coraz lepiej,
00:34 że już zawisza pozwala nam na coraz więcej.
00:37 No i nie ma co ukrywać, że w przerwie powiedzieliśmy sobie jak mamy reagować, co mamy poprawić i bardzo fajnie to rzeczywiście zrobiliśmy.
00:46 Z drugiej strony też zmiany na pewno bardzo nam pomogły i wprowadziły dużo ożywienia, więc gratuluję całemu zespołowi,
00:51 cieszę się, że udało nam się po prostu sytuacje, które mieliśmy wykorzystać.
00:55 Wiadomo, szkoda, że nie zamknęliśmy meczu dużo szybciej, ale tak czy tak, smakuje to pewnie tak samo.
00:59 Bo my też graliśmy w drugą stronę kilka meczy, gdzie graliśmy w 10 i mecze nie przegrywaliśmy, wręcz mecze wygrywaliśmy,
01:05 więc na pewno nie ma co tu umniejszać, wręcz odwrotnie, fajnie, że wykorzystaliśmy błąd zawiszy i piłka to jest gra błędów.
01:12 Dzisiaj zawisza popełniła tak duży błąd i ten mecz przegrała.
01:14 - Co się udało na nowy mecz? - Na cholera prawa.
01:17 - Bez suplomów? - Nie, bez piła, bez egg.
01:21 - To jest taki mały wyrzeczek, który może być problem.
01:24 Myślę, że bardzo podobny mecz do tych wcześniejszych.
01:35 Raczej zamknięte spotkanie z małą ilością sytuacji.
01:42 Na pewno czerwona kartka zdeterminowała spotkanie.
01:45 Nam było ciężko gdzieś wyjść do góry, mieliśmy pojedyncze jakieś tam kontry,
01:50 ale musieliśmy skupić się przede wszystkim na obronie i uważam, że ta obrona wychodziła nam dobrze.
01:56 Zrobiliśmy zmiany, zmieniliśmy ustawienie.
01:58 Nie dostaliśmy bramki z gry, tylko ze stałego fragmentu, więc tutaj na pewno można było tego uniknąć.
02:05 Myślę, że byliśmy w stanie się w tym meczu wybronić, mimo tego, że graliśmy w osłabieniu.
02:10 Ale niestety nie uniknęliśmy tego jednego błędu.
02:15 Później oczywiście chcieliśmy gdzieś tam się mocniej otworzyć, zmienialiśmy cały czas,
02:19 szukaliśmy, żeby móc tę piłkę wyżej gdzieś złapać, utrzymać, poszukać okazji,
02:24 czy w kontrataku, czy w stałym fragmencie, ale nie było nam dane.
02:29 Mogę przeprosić kibiców, mogę też przeprosić zespół, bo miałem w głowie tę zmianę Fabiana gdzieś tam w przerwie,
02:36 bo dostał kartkę szybko, ale z drugiej strony też miało kilku piłkarzy innych kartkę i ciężko to przewidzieć,
02:42 że akurat ten gdzieś tam popełni faul.
02:46 Więc nie mam pretensji do chłopaka, bo jest młody i się uczy.
02:50 Szkoda, że w takim meczu to gdzieś mocno wpłynęło na wynik.
02:57 Ale nie mogę odmówić walki, zaangażowania i tego, że chcieliśmy mocno tutaj wygrać.
03:06 Więc mam nadzieję, że to będzie pozytywna złość na dalszą część rundy.