20240513_Jakub_Keller_Mecz_Futsal_Swiecie_Gwiazda_Ruda_Slaska

🗞
News
Transcript
00:00 [MUZYKA]
00:02 Założenia były jasne i oczywiste. My też nie zmieniamy nigdy naszych założeń.
00:06 Gdy tylko je zmieniamy, to traciliśmy punkty w lidze albo bramki w głupi sposób.
00:11 Chcieliśmy tutaj wyjść wysoko i pokazać, że mocną obroną i wysokim pressingiem da się dużo w tej pierwszej lidze zdziałać.
00:20 Wiadomo, że będziemy musieli przewartościować nieco to na ekstra klasy, ale ja wierzę, że może poradzimy sobie tam i nie będzie większych problemów.
00:29 Co do realizowanych celów tutaj, przede wszystkim to, że robiliśmy całość jako drużyna.
00:35 Żeby nie było żadnych niedomówień, żadnych działań, które były niezgrane z drużyną.
00:41 Wszystko, co robiliśmy razem i to przede wszystkim jako drużyna wygraliśmy.
00:45 Ciężko mówić o szczęściu, mając taką komfortową sytuację, jaką dzisiaj mieliśmy my.
00:51 Myślę, że drugi mecz powinniśmy grać na wyjeździe.
00:54 Może publiczność nas paraliżuje, znowu pełna hala i zawodnicy zamiast myśleć o tym, co się dzieje na boisku, myślą o tym, jaka jest atmosfera.
01:02 Tu przyszedł wujek, ciocia, babcia.
01:04 Nie byli w stanie skoncentrować się w drugiej połowie i przede wszystkim nie słuchali tego, co ja do nich w przerwie mówiłem.
01:09 Do tego mam do nich żal, bo tak naprawdę od momentu, jak straciliśmy bramkę na 3-2, to drużyna była w kompletnej rozsypce.
01:19 [muzyka]