Wypowiedzi po meczu Młyny Stoisław Koszalin - MKS Urbis Gniezno

🥇
Sports
Transcript
00:00 [CZY WRACAMY DO BRAMY?]
00:02 Myślę, że dzisiaj będzie ciężko się doszukać tych plusów, bo zagraliśmy naprawdę słabe spotkanie.
00:07 Uważam, że graliśmy w okresie przygotowawczym zdecydowanie lepiej, chociażby tydzień temu z Kobierzycami,
00:12 ale mecz meczowi nie jest równy. Tutaj można powiedzieć, że Gniezno postawiło nam twarde warunki w obronie,
00:18 nie potrafiliśmy sobie z tym do końca poradzić, a nasza obrona dzisiaj zagrała bardzo słabo, uważam.
00:22 30 bramek straconych to jest bardzo dużo. Do tego w bramce dzisiaj też nie mieliśmy zbyt dużej pomocy od dziewczyn.
00:29 Inna rzecz, że dostawały większość piłek albo po ataku szybkim, albo z sytuacji z 6 metra sam na sam z bramkarką.
00:35 Wiadomo, że to jest ciężka sytuacja dla bramkarek, ale tak jak mówię, zagraliśmy zdecydowanie za słabo w obronie.
00:40 Nie było wyjścia, brakowało mi agresji w naszym dzisiejszym graniu, gdzie na to żeśmy się też troszeczkę uczulali,
00:47 żeby zagrać agresywnie w tej obronie i żeby postawić warunki tutaj.
00:51 Nie potrafiliśmy tych warunków dzisiaj postawić i trochę szkoda, bo uważam, że stać nas na dużo więcej.
00:59 Nie potrafiliśmy zagrać szybszą piłą, tak jak to mówiliśmy sobie przed meczem, żeby ta piłka pochodziła wzdłuż strefy
01:05 i szukać miejsca, dziury w tej obronie. Atakowaliśmy na zawodniczki, nie do końca robiliśmy to co mieliśmy,
01:12 ale to jak mówię, gdzieś tam zespół Gniezna grał agresywnie, wykorzystał nasze błędy, które my popełniliśmy też w ataku,
01:19 bo z tego też poszły szybkie kontry. Początkiem meczu można powiedzieć ustawiliśmy to spotkanie,
01:25 bo zrobiliśmy 5 błędów technicznych przez pierwsze 10 minut i 5 razy objęliśmy supek poprzeczkę w sytuacjach,
01:31 w których jakbyśmy zdobyli bramki, mogłoby być zupełnie inaczej. Mogłybyśmy pójść za ciosem, a zespół Gniezna troszeczkę spasować,
01:38 a tak to Gniezno poszło na fali i gdzieś tam był moment w pierwszej połowie, że doszliśmy na 3 bramki,
01:44 wyglądało, że coś może ruszy, ale niestety końcówka znowu należała do Gniezna, skończyło się 6-ma pierwsza połowa.
01:51 Drugą połowę przegraliśmy też 3 bramkami, także szkoda, bo gdzieś tam uważam, że jest to zespół,
01:56 który powinien być w naszym zasięgu, no a dzisiaj życie pokazało swoje.
02:00 Bardzo dziękuję naszym kibicom, którzy tak licznie nas tutaj wspierali w koszalinie, a to nie jest tak blisko.
02:06 Ja myślę, że tutaj przede wszystkim zadecydowała nasza konsekwentna gra w obronie, bo stracić na wyjeździe 21 bramek
02:13 to nie jest łatwa sprawa, tutaj naprawdę ta obrona dzisiaj super funkcjonowała, plus jeszcze nasza bramka.
02:22 Po przerwie dodatkowo zamknęliśmy jeszcze nasz środek, gdzie tam parę bramek dostaliśmy w pierwszej połowie,
02:27 no i tak pierwsze 15 minut chyba straciliśmy z tego co pamiętam dwie bramki, myślę, że to był klucz do wygrania tego meczu,
02:34 gdzie mogliśmy sobie spokojnie tą drugą połowę już, oprócz pierwszej, ale już mogliśmy sobie kontrolować,
02:39 nie daliśmy się zbliżyć koszaliniankom i myślę, że to był klucz do zwycięstwa.
02:45 Byłyśmy przygotowane zupełnie na inny wynik, myślę, że od początku zawiodła obrona, w ataku jako tako szło,
02:53 ale w obronie też pokazuje wynik, że dałyśmy rzucić 30 bramek i był moment, że dogoniłyśmy je na trzy bramki,
03:00 ale potem znowu, musimy obejrzeć ten mecz, omówić i żeby się już nie powtórzył taki.
03:05 Na pewno było to dla mnie pewnego rodzaju jakiś sentyment, ponieważ spędziłam tutaj dwa lata i bardzo miło mi się tutaj wracało,
03:13 ponieważ zawsze lubiłam grać na tej hali i właśnie przyjazd tutaj bardzo mnie cieszył.
03:18 Tak jak najbardziej jestem zadowolona, ponieważ dobrze prezentujemy się i mam nadzieję, że tylko tak zostanie.
03:25 Bardzo stawiamy na naszą obronę, wiemy, że jesteśmy w tym mocne i tak naprawdę to ta obrona pomogła nam wygrać.
03:31 [Napisy stworzone przez społeczność Amara.org]